Penzion Nad Hradbami - Žlutice

Zdeňka Jánská, ul. 5. května, 364 52 Žlutice, tel. 602 193 511, 737 506 700, 353 116 145, e-mail: penzionzlutice@seznam.cz


  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
  • Příjemná a klidná dovolená na Karlovarsku
Úvod -> Volný čas

Volný čas

Rybolov na Karlovarsku

RYBOLOV NAD HRADBAMI

V programu " Jak využít volný čas?" pro Vás máme nachystané další překvapení - RYBOLOV. Náš penzion Nad Hradbami se nachází cca 5 min. jízdy autem od rybníka (Borek), který je v soukromém vlastnictví. Tak proč si nevyzkoušet hru na rybáře? 

Houby u nás na Žluticku rostou! Pojďte sbírat

SKVĚLÝ TIP NA VÝLET - HOUBAŘENÍ

Náš penzion Nad Hradbami se nachází ve městě Žlutice. Toto město je obklopeno překrásnými lesy, které jsou po právu nazývány rájem houbařů. 

Vzhledem k tomu, že je pro nás prvořadá spokojenost našich hostů, máme pro Vás připravený velice zajímavý program, který určitě jinde nenajdete. Jedná se o možnost HOUBAŘENÍ. A pokud se Vás budete týkat dovolená s dětmi, určitě i pro ně to bude neobyčejný zážitek.

Proto přijďte k nám, do úrodného houbařského kraje a po předchozí domluvě Vás vezmeme na místa, kde když rostou, tak určitě najdete! Tato místa se nacházení max. 5 min. od našeho penzionu. Odnesete si nezapomenutelný zážitek.

Vraťte se na venkov do dob babiček

ORIGINÁLNÍ TIP NA VÝLET VE ŽLUTICÍCH

Pokud u nás trávíte dovolenou s dětmi, máme pro Vás skvělý nápad kam na výlet v našem programu "Zpátky na venkov" Většina z nás bydlí ve městech nebo rodinných domech, a tak slova jako statek, farma, domácí zvířata nebo práce s traktorem zůstávají jako pojmy z doby minulé. Což je škoda! Čerstvý vzduch, bučení krav, zvuk motoru traktoru nebo bzučení včeliček, ... to je něco, co naše děti skoro už ani neznají, a proto Vám chceme nabídnout možnost toto vše poznat.

Nedaleko od našeho penzionu (asi 5 min jízdy autem) se nachází dětská farma Babiččin dvoreček. Jak vy, tak i vaše děti, se zde mohou seznámit a pohladit si domácí zvířátka. Najdete u tam telátka, selátka, slepičky a také si můžete prohlédnout překrásné včelí úly a zaposlouchat se do jejich bzučení.

Na našem pozemku máme překvapení i pro tatínky nebo starší návštěvníky. Jedná se o unikátní muzeum traktorů. Můžete si je zde zblízka prohlédnout, po dohodě i vyzkoušet, a pokud budete mít nějaké dotazy k tomuto symbolu vesnice, s ochotou Vám budou zodpovězeny.Vzhledem tomu, že se tato farma nachází poměrně blízko od našeho penzionu, hodí se i na skvělý celodenní výlet s dětmi na kolech.

Určitě si odnesete nazapomenutlný zážitek!

Cz De

Naše kontakty

Penzion Nad Hradbami Žlutice

Zdeňka Jánská

Žlutice, ul. 5. května, 364 52

tel.: 602 193 511

IČ: 01215779

Zapsána v živnostenském rejstříku,

není plátcem DPH.

e-mail: penzionzlutice@seznam.cz

Restaurace 

Ing. Milan Kadera

tel. 353 116 145

IČ:11365218

DIČ:640103057

Zapsán v živnostenském rejstříku.
 

Odkazy

 

Město Žlutice

Žlutice jsou město v jihovýchodní části okresu Karlovy Vary, nedaleko proslulých Mariánských lázní.

 

Předpověď počasí

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies